BAREK NA WHISKY WINO SKRZYNIA DREWNO NATURALNE HIT

BAREK NA WHISKY WINO SKRZYNIA DREWNO NATURALNE HIT

Jedyny, oryginalny i niepowtarzalny barek wykonany z drewnianej skrzyni wojskowej. Skrzynie po pociskach, pochodzenie wojskowe co świadczy o solidnym i trwałym wykonaniu, prawdziwe naturalne drzewo - nie sklejka z marketu, każda skrzynia jest wyjątkowa, inna, niepowtarzalna, nie ma dwóch takich samych. Skrzynia zaadoptowana na wiszący barek na whisky, wódkę, wino i wszystko co najlepsze :)

Skrzynia w oryginalnym kolorze zielonym, na zamówienie malujemy w innych kolorach. Idealny pomysł na oryginalne umeblowanie salonu, aranżacji wnętrza. Niepowtarzalny wygląd barku sprawi że znajomi będą pod wrażeniem.

Drewniany barek wyposażony w siłowniki gazowe z hamulcem opadania, wieko zamykane na 3 metalowe klamry, posiada metalowe okucia oraz zawiasy, wyposażona jest w metalowe uchwyty transportowe. Barek po otwarciu spełnia funkcję pułki, blatu do robienia drinków. Skrzynia wewnątrz opalana, wewnątrz pokryta bezbarwnym lakierem w celu zabezpieczenia drewna. Barek idealny jako prezent dla bliskiej osoby, oryginalny element wystroju wnętrza :)

Barek w wersji naturalny mat - nie lakierowany. Drewno wewnątrz oszlifowane, wyczyszczone, opalone i polakierowane, na zewnątrz oryginalny wojskowy kolor zielony.

Barek posiada w zestawie uchwyty do powieszenia, wysyłamy w całości więc po odebraniu paczki możesz gotowy barek wieszać na ścianę, nie trzeba nic skręcać ani składać, pomoc sąsiada będzie zbędna.

WYMIARY SKRZYNI (zewnętrzne):

  • szerokość: 80cm
  • wysokość: 50cm
  • głębokość: 25cm

Zapraszamy na inne nasze aukcje gdzie znajdziesz skrzynie na zabawki na kółkach oraz szafki wiszące do kuchni.

Zdjęcia poglądowe, nie każda skrzynia wygląda tak samo. Buteleczki oraz szkło nie są na wyposażeniu.

Możliwość zamówienia dodatkowo 4 kółek i zrobienia barku w wersji mobilnej na taras lub balkon:

Cena: 250.00 zł
Ilość: