skrzynie.net

Produkty polecane

Aktualności

Meble wykonane ze skrzyń wojskowych!

Meble wykonane ze skrzyń wojskowych! W naszej ofercie pojawiły się nowości! Skrzynie malowane oraz meble wykonane z oryginalnych skrzyń wojskowych, zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą :) więcej »

W naszej ofercie dostępne różnego rodzaju i wielkości skrzynie na KÓŁKACH - idealne na pufy lub stoliki do domu, mieszkania i na balkon. Zapraszamy do zakładki skrzynie wojskowe.

W naszej ofercie dostępne różnego rodzaju i wielkości skrzynie na KÓŁKACH - idealne na pufy lub stoliki do domu, mieszkania i na balkon. Zapraszamy do zakładki skrzynie wojskowe. Do każdej skrzyni dodajemy komplet 4 kółek obrotowych do samodzielnego montażu - z racji bezpieczeństwa przed uszkodzeniem podczas transportu nie montujemy przed wysłaniem do klienta. Idealna skrzynia na kółkach do wykorzystania jako stolik...więcej »

TABLICZKI OPISOWE!

TABLICZKI OPISOWE! NOWOŚĆ! Sprawdz nasze nowe tabliczki opisowe z nabojami, taśmami oraz magazynkami. Sami produkujemy na potrzeby oryginalnego prezentu militarnego. Dostępne tylko u nas. więcej »