GABLOTA KOLEKCJONERSKA WISZĄCA SZAFKA NATURALNE DREWNO

GABLOTA KOLEKCJONERSKA WISZĄCA SZAFKA NATURALNE DREWNO

Półka wisząca - gablota dla kolekcjonera wykonana z oryginalnej skrzyni wojskowej po trotylu, skrzynia wykonana solidnie z naturalnego drewna, pochodzenie wojskowe co świadczy o solidnym i trwałym wykonaniu - prawdziwe naturalne drewno - nie sklejka z marketu, każda skrzynia jest wyjątkowa, inna, niepowtarzalna, nie ma dwóch takich samych. Skrzynia zaadoptowana na półkę do mieszkaniu lub na działkę, idealnie wkomponuje się we wenętrze militarne. W przeciwieństwie do marketowych płyt wiórowych jest to naturalne drewno o grubości 22mm.

Drewno wewnątrz oszlifowane, wyczyszczone, opalone i polakierowane, na zewnątrz oryginalny wojskowy kolor zielony. Narożniki zewnętrzne wyposażone w metalowe kątowniki. Półka posiada w zestawie uchwyty do powieszenia, wysyłamy w całości więc po odebraniu paczki możesz gotową półkę wieszać na ścianę, nie trzeba nic skręcać ani składać, pomoc sąsiada będzie zbędna.

WYMIARY PÓŁKI (zewnętrzne):

  • wysokość: 64cm
  • szerokość: 57cm
  • głębokość: 20cm
  • grubość deski: 22mm

Zapraszamy na inne nasze aukcje gdzie znajdziesz skrzynie na zabawki na kółkach, barki oraz szafki wiszące do kuchni.

Zdjęcia poglądowe, nie każda skrzynia wygląda tak samo. Akcesoria w gablocie nie są przedmiotem oferty, ale możesz je znaleźć w naszym sklepie :)

Cena: 139.00 zł
Ilość: